07 Ağustos 2013

TTNET 4 Sene Sonra Borcun Var Diyorlar!

TTNET'ten şikayetçiyim. 30. 07. 2013 de cebime gelen mesaj; "iptal olan nolu TTNET aboneliğinizin gecikme bedeli hariç 64, 83 TL borcu vardır. 29. 08 2013'e kadar ödeyiniz. " Yalova Türk Telekom'a gittim. "2009 Eylül ayında kapatılan TTNET faturası olduğu" söylendi. Benim kullandığım telefon numarada ev ve internet adresim de en az 5 senedir aynı.


Ancak düne kadar 3'üne de borç mesajı gelmedi faizle 115 TL ödediysen belgeyi getir yoksa öde. Dünya çapında şirketim de sonrada 4 sene evvel 60 TL borç bırakmışsın de ödemezsen de icra ile alırım.

Fatih 146 Okunma

Cevaplar

 • Fatih20 Ağustos 2013

  Dün telefon ile aradılar..ancak buraya yazamıyorlar...4 sene içinde 1 kere bile arayıp borcun var dememişler..belgesi de yok..ama bana ödediysen 4 sene evvelki belgesini getir diyorlar.bin kere ayıp..sözleşme gereği ben borcumun pedüşecekmişimşine . yahu borcum varmı nereden bileceğim.internet adresim var ev tlf um var cep tlf num var..4 sene sonra nasıl buldun istesen bildirirdin ttnet. yoksa icraya veririm demek ayıp değilmi?

 • Fatih18 Ağustos 2013

  10 gün oldu halen yazılı bir cevap alamadım..nasıl dünya devi bir şirketsiniz..mecbur olmasam katiyetle ttnet kullanmam.ama o günler de gelecek..çok yakındır

 • Fatih14 Ağustos 2013

  halen 4 sene evvelki borcum hakkında resmi bir cevap bekliyorum.... ben anında ödedim şahıs olarak ama TTNET koca şirket 4 sene evvelki borcum hakkında geçerli bir cevabı henüz bulamadı...zaten makul bir cevap da beklemiyorum...varmış diyecekler o kadar...4 sene içinde şu tarihlerde kaç kere hatırlattık diyemiyecekler

 • Fatih12 Ağustos 2013

  henüz geçerli bir cevap alamadım.aradık bulamadık diyorlar. arama buraya cevabınızı yazın ki herkes okusun ve bilgilensin...borcun var derken bana ulaşabiliyorsunuz ama aynı numaradan bana ulaşamadınız..çok normal..yazılı olarak buraya yazın ltf

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Ağustos 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Fatih10 Ağustos 2013

  henüz ne arayan var ne de soran

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Ağustos 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön