29 Ağustos 2013 #1982693

TTNET 4 Sene Sonra Borç Gönderdi!

İnanılması güç ama, 01/07/2009 tarihinde tüm faturalaramı ödeyip iptal ettirdiğim TTNET ADSL hattıma 28/08/2013 tarihi itibarıyla 32,38 TL borç geldi ve faiziyle beraber ödeme yapmam talep ediliyor. Ayrıca gönderilen metinde 13/09/2013 tarihine kadar ödeme yapmazsam hakkıma yasal işlem başlatılacağı belirtiliyor. Oysaki TTNET borçları kapatmadan hat iptal işlemi yapmıyor. TTNET'in göndermiş olduğu bu evrakı, hiç bir kişi veya kurumu bir kuruş borcu olmayan, mümkün olduğunca tüm kurallara riayet eden şahsıma yapılmış bir hakaret olarak kabul ediyorum.

Nurullah 87 Okunma

Cevaplar

 • Nurullah03 Eylül 2013

  1982693 numaralı şikayetimde belirttiğim sorunların hiçbirini TTNET çözüme kavuşturmamıştır. Ancak müşterimiz bilgilendirilmiştir gibi bir dil tekniği kullanarak sorunu çözmüş göstermektedir. Aşağıdaki sorulara cevap aramaktayım. Kendilerinin bu sorulara cevap vermeden benim sorunumu çözmeleri mümkün görünmemektedir. Birincisi, 5 sene önce iptal ettirdiğim hattıma neden şimdi borç gönderiyorsunuz? 5 senedir bana ulaşmamanız neticesinde oluşan faizi neden benden talep ediyorsunuz. İkincisi müşteri hizmetleri ile görüşmem neticesinde Emrah Bey, borç ödenmeden hat iptal işlemi yapılmaz derken, beni arayan Pınar Hanım bir dönem daha fatura çıkar demektedir. Bu çelişkinin nedeni nedir?

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Nurullah30 Ağustos 2013

  TTNET Müşteri hizmetleri maalesef ki sorun çözme odaklı olmaktan çok uzak.

 • Nurullah30 Ağustos 2013

  TTNET çağrı merkezinden arandım ve konu ile ilgili görüşme yaptık. Ancak sorunuma kesinlikle çözüm bulmayı tercih etmediler ve umursamaz bir tavır sergilediler. Kendilerine yönelttiğim sorular şu şekildeydi. Birincisi, beş senedir neden bana ulaşılmadı da şimdi iptal ettirdiğim hattıma borç gönderiyorsunuz dedim. Verilen cevap şu yönde: Hattınız iptal edildiği için neden ulaşılamadığını bilmiyorum. İkincisi, TTNET çağrı merkezinden Emrah Bey ile görüşmem neticesinde bu durumun yanlışlıkla olduğunu ve TTNET hat iptal işleminde tüm borçları tahsil ettiğini ve borç kapanmadan hat iptal işlemi yapılmadığını söyledi dedim. Müşteri temsilcisi Pınar hanım ise benim görevim size doğru bilgileri ulaştırmak diyerek bir nevi Emrah Bey'in ifadelerini yalanladı. Sonuç olarak tüm faturalarımı ve borçlarımı ödediğim TTNET özür dilemek yerine halen siz kapattırdıktan sonra borç kesilmiş diyor. Ancak kendi müşteri temsilcilerinden Emrah Bey bu durumun böyle olmadığını söylüyor. Yine borcum var ise madem neden bana beş senedir ulaşılamadığına dair bir cevap verilmiyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön