29 Mart 2013 #1710967

Ttnet 4 Gündür İnternetim Yok Kimse İlgilenmiyor!

4 gündür internet bağlantım yok. Modemin üzerindeki adsl ve internet ışıkları yanmıyor. 4 gündür 4440375 nolu hattı aramama rağmen geri dönüş yapılacak deyip dönüş filan yapılmıyor. Bulunduğunuz bölgede arıza var deniliyor ancak sağımdaki solumdaki hatta üst komşum bile internetini kullanabiliyor. Kaç gündür buraya ekipleri yönlendirin diye telefon açıyorum 4 gündür beni oyalıyorlar. BTK'ya şikayet edeceğim artık ilgilenilmezse.

Göksel 10 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön