18 Eylül 2013 #2016664

TTNET 4 Gündür İnternet Bağlantısı Yok!

İnternet tarifem benim bilgim dışında Fibernet' e geçirildi. Ancak geçirildiği günden bu yana İnternet'e bağlanamıyorum. Defalarca arıza kaydı bırakmama rağmen ne arayan ne soran var. Çok fazla işlerim aksadı. TTNET gibi büyük bir firmaya arızalara bu kadar geç müdahale etmesini hiç yakıştıramıyorum. Bir an önce arızanın giderilmesini talep ediyorum.

Mücahit 42 Okunma

Cevaplar

  • Mücahit19 Eylül 2013

    Sikayetvar.com'a şikayetimi yazdıktan kısa bir süre sonra TTNET Müşteri Hizmetleri tarafından arandım. Sorunun çözülmesi amacıyla yönetici düzeyinde ilgilenileceğini belirtmelerine rağmen 24 saattir hiçbir çalışma yapılmadı. 1 haftadır internetim yok bravo TTNET!

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön