04 Nisan 2013 #1724038

Ttnet 4 Gündür Hız ve Bağlantı Kopma Sorunum Çözülmedi!

01.04.2013 tarihinde Müşteri Hizmetleri aracılığı ile oluşturmuş olduğum bağlantı kopma ve hız sorunu arızası bugün 3 gün sonra hiç bir açıklamada bulunulmadan, sorun da giderilmeden sisteme sorun çözüldü olarak yansıtılmıştır.


Fakat sorunumuzla ilgili olarak hiç bir çözüme ulaşılmamıştır. Bağlantı hızımız 1 MB olarak görünmekte ve biz bir okul olarak kullanım sağlamaktayız. Okul olduğumuz için bu sorun bizi oldukça mağdur etmiştir. Ttnet bu sorunumuza acilen bir çözüm bulmalıdır. Gereksiz yere bizi oyalayarak, çözüm üretilmediği halde çözüldü diyerek sorunu örtbas etmeye çalışmaktadır.

Mahmut 36 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut05 Nisan 2013

    TTNet tarafından hiç bir şey yapılmamıştır. Milas İlçe Türk Telekom 'a kendim ulaştım ve şikayetimi oradaki yetkili Muharrem Beye ilettim. Kendileri sorunumun çözümünü üretti ve mağduriyetimizi giderdi. TTNet Müşteri hizmetleri telefonda yazdık diyor ama kime, nereye, nasıl yazıyor işin gerçeği çok ilginç bir durum. Tam 3 gün boyunca yazdılar, 4. gün anladım ki bu sorunu TTNet çözmeyecek, ben de kendim çözüm aradım. TTNet bu sorunumda bana kesinlikle hiç bir şekilde yardım etmemiştir.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön