11 Mayıs 2013 #1791946

Ttnet 4 Gündür Hat Aktivasyonum Bir Türlü Yapılmadı!

06.05.2013 tarihinde Ttnet'e internet + telefon başvurusu yaptım ve maksimum 4 gün içerisinde aktivasyonun tamamlanacağını belirttiler. Bugün 4. gün olmasına rağmen telefon hattımın ve internetimin aktif olmadığı gibi, bana sözleşmede vermiş oldukları kullanıcı adı ve hizmet numarasıyla online işlem merkezine giriş yapmaya çalıştığımda böyle bir kaydın olmadığı uyarısını alıyorum.


Müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmede hiç bir şekilde tatmin edici bir cevap alamadım. Müşteri hizmetleri bu tarz aktivasyon işlerine yetkili değilmiş. Değiller de ne iş yapıyorlar çok merak ediyorum. Şikayet formu oluşturdular ama hafta sonu'nu da eklersek 3 günlük bir bekletme daha uyguladılar.

Burak 89 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön