08 Eylül 2014

TTNET 4 Gündür Bağlantı Yok

Yalın internet bağlanması için abone oldum. 4 gün geçti üzerinden bağlanamadı ve müşteri hizmetlerini aradığımda sadece 22495 no'lu arkadaş hariç kimse bilgilendiremedi. Böyle ilgisiz, saçma bir hizmet olamaz. Artık bu sorunun çözülmesini istiyorum. Hizmet kalitesi gerçekten çok zayıflamış gördüm, kimse ilgilenmiyor.


Aradığım zaman sanki dalga geçercesine , sırf konuşmuş olmak için konuşuyorlar. yardımcı olmak için konuşan bir iki kişi haricinde kimse olmadı. Yaklaşık 20 defa aradım( ne zaman bağlantımın sağladığını bilmediğim için) helal etmiyorum size kazandırdığım parayı. Keşke taahhütü olan sözleşme yapmasaydım!

Emre 120 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön