26 Eylül 2013

TTNET 4 Gündür Bağlantı Yok!

TTNET yetkilileri dükkanımıza gelerek hızımızı yükselteceklerini bunun için gerekli alt yapıyı değiştireceklerini gerekli olan tüm ekipmanları bedelsiz olarak tarafımıza getireceklerini yada Telekom Müdürlüğünün tedarik edebileceğini söylediler. Kendilerine bir iş yeri olduğumuzu ve internetle çalıştığımızı anlattık.

10 dakikalık bir kesintiden sonra internetimize kavuşabileceğimizi söylediler. Fakat 22.09.2013 tarihinden beri internetimiz yok. Gereken sadece yeni bir ADSL. Bu ADSL müdürde de yok. Ufak bir esnaf olarak bizler şu 4 gündür hiçbir işlem yapamadık. İşin maddi kısmı bir tarafa manevi yönden tüm müşterilerimiz kaybolmaya başladı. Hiç kimse sorumuzu çözemedi. Ne yapmalıyım bilemiyorum?

Taner 129 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön