16 Şubat 2013

Ttnet 4 Gündür Bağlantı Sorunumu Gidermedi!

13.02.2013 tarihinde T.Telekom'dan almış olduğum internet hizmetinde arıza oluştu. O tarihten beri 10 tane telefon görüşmesi gerçekleştirdim ve her seferinde şikayet kaydı oluşturuldu. Her müşteri temsilcisi farklı bilgilendirme yaptı ve bu adımdan daha ileriye gidemedim. Bana haber vermeden arıza kaydı giderildiği diye arıza kaydını sildiler.

Bu sıra evime hiç bir şekilde Bolu Mudurnu'dan ttnet teknik servisi gelmedi 4 gündür hizmet alamıyorum. Ayrıca müşteri temsilcilerinin görevini yaptığını düşünüyorum sorunun Bolu Mudurnudaki teknik servisten kaynaklandığını düşünüyorum. Sorunumun bir an önce çözülmesini istiyorum. Ayrıca internet kullanmadığım günlerin de parasını ödemek istemiyorum.

Mete 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mete16 Şubat 2013

    Müşteri temsilcileri de 4 gündür arıza kaydımın alındığını ve çaılşmaların devam ettiğini söylüyorlar ama yapılan bir şey yok teknik destek yok.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön