03 Şubat 2014 #2272381

TTNET 4 Aydır Ödemeyi Vaad Ettiği Gecikme Bedelini Ödemedi

12 Ekim 2013 tarihinde açtığım 2061***5 no'lu Sikayetvar.com kaydıyla ilgili kısa süre sonra TTNET hukuk departmanından arandım. Talebimde haklı olduğum ve fatura gecikme bedellerinin tarafıma iade edileceği söylendi.


TTNET müşteri hizmetlerine IBAN numaramı ve TC kimlik No'mu defalarca vermeme rağmen aylardır tarafıma iade yapılmadı. TTNET hukuk, finans ve müşteri hizmetleri departmanları birbirinden kopuk ve iletişimi düşük çalıştıkları için benden haksızca alınan gecikme bedelini TTNET el koymaya devam ediyor.


İade için gerekli tüm bilgiler TTNET müşteri hizmetlerinde var. Artık hakkım olan tutarın iadesini istiyorum.

Gökmen 56 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Gökmen07 Şubat 2014

  Şikayet oluşturduktan sonra arandım, ancak daha sonra süreçle alakalı hiç bilgi verilmedi.Şu anda da iade işleminin ne aşamada olduğunu bilmiyorum. TTNET ne yazık ki müşterilerine karşı son derece duyarsız.

 • Gökmen05 Şubat 2014

  Şikayetimle ilgili dün aranarak banka bilgilerim alındı. İadenin yapılıp yapılmadığı konusunda bilgi almak istiyorum.

 • Gökmen04 Şubat 2014

  Gecikme bedeli iade tutarıyla alakalı 444 0 375 numaralı hattan arandım. Telefonu geç gördüğüm için 444 0 375 numaralı hatta dönüş yaptım ve bu konuyla ilgili bir kayıt bulamadıklarını, istersem yeniden kayıt açabileceklerini söylediler. Aylardır TTNET tarafından hakkım olan iade rakamı ödenmeyerek, oyalanıyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön