04 Haziran 2015

TTNET 4 Aydır Her Gün Bağlantı Kopuyor!

Benim sorunum TTNET'in müşteri memnuniyeti ve mağduriyetidir. 4 aydır TTNET kullanıcısıyım, aldığım günden itibaren her gün defalarca bağlantılarım da kopma sorunu yaşıyorum. Sürekli müşteri hizmetlerini arayarak şikayetimi dile getirdiğimde ise hep aynı şeyi söyleyerek, arıza kaydınızı oluşturuyorum sorunumun çözüleceği yönünde olduğu söyleniyor.


Yalnız sorunum aldığım günden itibaren hiçbir şekilde çözülmüyor. Ben hattımın iptal edilmesini istiyorum. Bununla ilgili kullanamadığım aylar içerisinde yatırdığım faturalar dahil iadesini ve, hattı almak üzere gittiğim TTNET bayisinden 1 yıllık yapmış olduğum taahhüdün iptalini talep ediyorum.

Murat 165 Okunma

Cevaplar

  • Murat10 Haziran 2015

    Ulaşamadıklarını söyleyip bu şekilde yorum yazmak kolay tabi bu işin peşini bırakmıyacağım. Hem cep telefonumu hem de ev telefonumu saniyeler aralıklarıyla çaldırıp kapatıyorlar hemen ardından ulaşmadık size diye mesaj atıyorlar. Bu terbiyesizlikten başka bir şey değil, şikayetimi ve yorumumu okuyan arkadaşlar sakın, sakın TTNET hatt-ı almayın. Ben çektim, ben ettim siz etmeyin. Benden size tavsiye.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Haziran 2015

    05.06.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön