14 Şubat 2013 #1631500

Ttnet 4 Aydır Bağlantı Problemi Yaşıyorum!

4 ay civarı bir süre önce Ttnet ten beni aradılar , beni fibernete geçirmek istediklerini söylediler , kabul etmedim , fakat geçişin zorunlu olduğunu söylediler bende mecburen geçiş yaptım fakat 4 ay gibi bir süre boyunca bana ınternet sağlayamadılar evime internet gelmiyordu , 1000 lerce defa çağrı merkezini aradım , gereken yapılacak dediler ama hiçbir şekilde yardımcı olmadılar ne sorunumla ilgilendiler ne eve teknik servis gönderdiler, nede bir çözüm ürettiler , 4 ay sonra , modemimin fibernete uygun olmadığını söylediler bana yeni bir modem verdiler , modem kurulumunu yaptım , 1 gün boyunca sorunsuz internete eriştim fakat 2. gün kopma sorunu tekrar başladı ve yine yardım alamıyorum.

Can 15 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön