18 Mart 2013 #1692201

Ttnet 4 Ay Önce Üyeliğimi Bitirmeme Rağmen Fatura Geliyor!

Kasım ayında üyeliğimi iptal ettirdim. Bütün borçları ödeyip. Sonra aralık ayında aralık ayının faturası gelmiş! Ben bunu şubat ayında öğrendim. Tabi Ttnet durur mu faizi de koymuş kullanmadığımız internette 85 lira para ödedik neden iptal ettirmemize rağmen fatura geldiğini sorduğumuzda da siz faturalarınızı geriden ödüyorsunuz dediler.


Üstüne alacağınız var diye mesaj attılar telekoma gittiğimizde de alacağınız görünmüyor dediler. Daha bitmedi ve üstünede mart ayının faturası geldi bilmem kaç kuruş diye. Bu nasıl bir firmadır Allah aşkına?

Yasin 17 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön