22 Nisan 2013 #1757364

Ttnet 4 Ay Nakil Bekledim!

352326** nolu telefon hattımı ve buna bağlı ınternetimi 29 aralık 2012 tarihinde yeni taşındığım (eski oturduğum binanın yanı) nakil talebinde bulundum alt yapı olmadığı tarafıma bildirilmesi sonucu internet ve telefonumu döndürdüm. Buna rağmen internet ve telefonuma küçük meblağlarda fatura gelmeye devam etti .


İnternet ve telefon kullanamadığımdan dolayı 4 aydır mağdur durumdayım . bu sebepten dolayı nisan ayı ortasında ınternet ve telefon hatlarımı iptal ettim. fakat tarafıma taahhüt olduğundan dolayı ceza ödeyeceğim bildirildi. Ben bu cezayı ödemek istemediğimi tarafınıza bildirmek isterim ayrıca ınternet ve telefonumu kullanamadığın sürede tarafıma gelen faturaların iadesini istiyorum.

Hakan 91 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön