05 Eylül 2013 #1995257

TTNET 3'lü Avantaj Kurulumu Yapılmadı!

30. 08. 2013 tarihinde başvuruda bulunduğumuz Tivibu, İnterenet ve telefon aboneliğinden oluşan paketimiz 3 gün içinde bağlanacağı bildirilmesine rağmen hala bağlanmamakla beraber sürekli aramalarıma rağmen 3 gün oldu 8 gün, daha ne kadar bekleyeceğiz?


Daha önce S***** abonesiydim. 1 günde kurulum yapılırken Türkiye'nin Telekom'u neden bunu yapamıyor mu,yapmıyor mu, yoksa bu kadar abone yeter mi diyor anlamadım. Sanırım tekrar S******' a döneceğim. Kısa zamanda cevap bekliyorum.

Fatih 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön