06 Haziran 2013

Ttnet 3'lü Avantaj Kampanyasında Yanıltıyor!

21. 03. 2013 tarihinde Diyarbakır 1 nolu telekom bayisine 3'lü avantaj kampanyası için başvuruda bulundum. Bayi tarafından verilen bilgide Fibernet(Yalın internet)+Tivibu+Ücretsiz modem 3'lü avantaj Kampanyasının Diyarbakıra özel 42 TL aylık sabit ücret olduğu bunun dışında bir ücret olmadığı şeklindeydi. Uygun olduğundan başvurdum aynı gün yan dairedeki komşuma da kampanyayı önerdim.


Komşum da ertesi gün başvuruda bulundu. 2 gün sonra netlimitsiz internet bağlandı . Fibernet yokmuş. Komşuma da fibernet+Tivibu bağlandı. Bayi ye gidiyorum mahkemeye ver diyor Telekoma gidiyorum, Bayiye gidin diyorlar lokasyon da Fibernet yok diyorlar. Aşağıdaki resmi gösteriyorum. Çare yok Ttnete yakışmıyor.

İsmail 55 Okunma

Cevaplar

  • İsmail12 Haziran 2013

    Hiçbir bilgilendirme yapılmamıştır. 444 0 375 defalarca aradım hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar telekoma gittim. Sonuç aynı.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön