14 Mayıs 2013 #1796051

Ttnet 3'lü Avantaj Kampanyasına Üye Oldum 30 Gündür Aktivasyon Yapamadılar!

12.04.2013 tarihinde Ttnet 3 lü avantaj kampanyasına başvuruda bulundum. 30 gün olmasına karşın internetim bağlanmadı. Konuyla ilgili olarak yaptığım telefon görüşmesi sayısını ben bile unutsam en aşağı 5 tane şikayetime açılmış işlem kaydı var. İnternetim olmadığı için TiviBu'da bağlanamıyor.


Kısaca Ttnet daha hizmetine başlamadan nasıl bir hizmet sunduğunu bence ortaya koyuyor. İşlemleri iptal etmek istedim. İptal etmek için yok merkeze müracaat etmeniz lazım falan diyorlar. Hizmeti almak bir yana iptal etmekte zor. Hızdan söz eden bir firmanın daha internet hizmetini vermesindeki yavaşlığını anlayamadım. Yetkililerin birşeyler yapması lazım. Kalite sıfır.

Hakan 49 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Hakan23 Mayıs 2013

  TTNET bene mağdur etti. Verdiği hiçbir sözü yerine getirmedi Çalışanlar Hiperinternetin ne olduğunu bile bilmiyor. 40 gündür yaptıkları sözleşmeye karşı hizmetimi vermediler. Birde bu hizmetten bir daha yararlanamayacağını belirtiyorlar. Yetkililerin bu duruma karşı birşeyler yapması lazım. TTNET 3 lü paketten satın alanları uyarıyorum. Önce bu hizmeti alabilirsiniz diyorlar sonra hizmeti veremeyeceklerini söylüyorlar. Oysaki ben hizmeti almadan önce bundan yararlanabilir miyim diye sordu gerekli incelemelerin yapılmasını istedim. Kendileri hizmeti alabileceğim yönünde ok verdiler. Şimdi kendi kendilerine cayıyorlar. Bana ADSL hizmetini hiperinternet diye satmaya da çalıştılar.

 • Hakan16 Mayıs 2013

  Merhaba, Bugün 34 gün oldu her zamanki gibi arayarak ilgili birime aktardık durumunuz konusunda gerekli çalışma yapılacaktır demekteler. Ancak olumlu bir gelişme yok. Halen internetim gelmedi. Ne zaman gelir sorusunu bir cevap veremiyorlar. Belki 1 saat belge bir gün veya bir kaç gün gibi seçenekler veriyorlar. Geri dönüş denilen işlem arayarak önceki kayıtlarıma bakıp ilgileniyoruz gibi stantard bir cevapsa. Bunun için aramaya geçmeleri bence gereksiz. Ben müşteri olarak şöyle bir dönüş beklerdim. "Merhaba sorununuzu çözdük şuan internete girebiliyor olmanız gerekiyor bir kontrol eder misiniz ? Bununla birlikte Tivibu içinde aktivasyon yapmaları için ayrıca ilgili ekibe bilgi verildi. Tivibu ekibide en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir" ama nerdeeee sorun aynı değişen birşey yok.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön