12 Eylül 2013 #2008956

TTNET 3'lü Avantaj Kampanyası Aldım Tivibu'yu Hala Bağlamadı!

20 gün önce TTNET'in 3'lü fibernet kampanyasına başvuru yaptım. Bir yığın teknik arızadan dolayı hizmet açılmadı. Müşteri hizmetlerini defalarca arayıp şikayet bildirimi yaptığım halde kimse ilgilenmedi.


En sonunda sözleşmeyi fesh edip aboneliği iptal ettirmek istedim bu seferde Tivibu'nun beklemede olduğunu aktif olmadığını bu yüzden iptal işleminin gerçekleşemiyeceğini söylediler.


Sözleşmenin feshedildiğinde ceza ödeyeceğimi ve 20 günde 1 gün bile kullanmadığım hizmetin faturasını ödemem gerektiği söylendi ve iptal edemediğim her gün içinde faturanın işlemeye devam ettiğini söylediler.


Ben bu hizmeti artık kesinlikle istemiyorum. İptal işlemi içinde Tivibu'nun aktif olması için gerekenin yapılmasını istiyorum.

Havva 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön