09 Eylül 2013 #2001642

TTNET 3’lü Avantaj Kampanyası 20 Gündür Bağlanmadı!

TTNET'in 3'lü avantaj kampanyasına başvurdum 3 gün içerisinde modemi gelip taktılar ama 20 gün geçmesine rağmen ne telefonum nede internetim aktif oldu bu nasıl bir felakettir yıl olmuş 2013, 20 gündür internetim bağlanmıyor ve aradığımda tek bilgi olarak beklemede gözüküyor böyle bir mantık yok.


İlgisizlik devam eder internetim açılmaz ise en kısa zamanda tüketici hakem heyeti ne başvuracağım. Sözleşmede maksimum 7 gün içerisinde bağlanacağı yazıyor.

Mert 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön