28 Ağustos 2013 #1980125

TTNET 3’lü Avantaj Kampanyası!

TTNET 3’lu Avantaj Kampanyası başvurduktan 3 gün sonra ekip gelip modemi taktı adama sorunca ne zaman açılır diye gün içi yada en geç yarın saat 10 da dendi. Sonra öbür gün saat 10 da İnternet bağlanmayınca TTNET' i aradım 2 gün içinde bağlanır dendi. Bende bekledim 2 gün
sonra tekrar bağlantı olmayınca tekrar aradım bu sefer maximum 7 iş günü içinde dendi, bağlanması için gene bekleyim dedim bekledim.


8. gün aradım ne zaman açılacağı hakkında bir şey söylenmedi. Şikayet kaydı tuttular ama gene bir şey olmadı. Sonraki gün aradığımda 15 gün içersinde bağlanacağını söylüyor. TTNET alo olduğu için.


Her neyse benim anlamadığım bu şeyi bağlamak bu kadar mı zor ki insanları uğraştırıyorlar.

Mert 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön