02 Eylül 2013 #1989319

TTNET 3G Mobil Modem İptali!

6 ay önce aldığım 3g mobil modemi hala aktivasyonunu yapmayan TTNET firması internet hattımı kapatmak istediğimi söyleyince açmadıkları ve aktif olmayan 3g modemin ücretini istemektedir. 15 gündür arayıp müşteri hizmetlerine yaptığım başvurulardan da hiç kimse den bir cevap alamadım.

Halil 40 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Halil03 Eylül 2013

  15 gündür aynı cevabı aldığım için ttnetin böyle cevap vermesine neden şaşırmadım acaba:)

 • Halil03 Eylül 2013

  bence sadece isim olarak kurumsallaşmış uygulamada ve müşteri memnuniyetine odaklanamamış yapılan işlerden kendilerinin bile haberi olmayan bir şirketten öteye gidememiştir. ve benim gözümde basir usul bir firmadır.

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön