14 Eylül 2013 #2011988

TTNET 3,5 Yıldan Sonra Fatura Çıkarttı!

17.02.2010 Tarihinde iptal edilmiş olan *** hesap numaralı ... gecikme bedeli hariç ödenmemiş TTNET 53,73 TL dir, diye başlayan malum bilgilendirme mesajı 3 buçuk yıl aradan sonra tarafıma gönderilmiştir. Böyle bir bilgilendirme gönderildiği tarihten 21 gün sonra elime ulaştı, iadeli taahhütlü gönderilmesi gereken bir şey olmasına rağmen binanın önüne bırakılmış halde buldum.


Kapattırma işlemini usulüne uygun olarak borçlarımı kapatarak yaptım bununla ilgili acil olarak bilgi almak ve yanlış bir gönderim vs. gibi bir durum varsa düzeltilmesini istiyorum.
En hızlı şekilde tarafıma sesli dönüş yapılmasını talep eder, detaylı bilgilendirme ve açıklamayı bekliyorum.Aksi halde yasal hakkıma başvuracağım.

Mustafa 67 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön