02 Eylül 2013 #1987778

TTNET 3,5 Yıl Sonra Fatura Gönderdi!

Ben 3. 5 yıl önce TTNET e olan tüm faturalarımı ödeyip İnternet'imi kapattırdım. Aradan 3. 5 yıl geçti ancak bana TTNET 74, 2 TL borcumun olduğunu gösteren bir fatura göndermiş. Ben Tüm borcumu kapattım. Gerek internet üzerinden gerekse bayiden borç sorgulattığım da benim hiç bir borcum gözükmüyor.


Bu borç ibaresinden hemen sonra müşteri hizmetlerini aradım ve bana borcumun 121 TL olduğunu söylediler. Şimdi bana gelen ibare 74, 2 TL arayıp sorduğumda bana söylenen miktar 121 TL. Bu 46, 8 TL'lik kayıp para nereden çıkacak. Bana 4 yıl sonra şu kadar borcunuz var diye yine ibare mi iletilecek. TTNET kendisi ile çelişiyor. Borçlu olunduğunda İnternet'i kapatmanıza izin vermezler.

Mehmet 87 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mehmet04 Eylül 2013

    Allah bir daha TTnet ile yolumu kesiştirmesin. Kesinlikle bir daha Türk Telekomun hiç bir ürünün almamda bağlattırmamda.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön