03 Eylül 2013 #1990054

TTNET 30 Yıl Sonra Çocuklarımıza da Borç Çıkarabilir!

2008 yılında kapatmış olduğum TTNET üyeliğiyle ilgili olarak 2 (29 Ağustos 2013) gün önce tarafıma 32 TL + gecikme zammı olmak üzere bir borç kağıdı gönderildi. Bu 5 yıllık süre zarfında tarafıma hiçbir bildiri yapılmamıştır.


Hatta 2 yıl önce tekrar TTNET abonesi oldum aynı isim ve telefon numarasıyla o zamanda karşıma bir borç çıkmadı. TTNET yöneticileri veya ilgililer bu borç 5 yıldır neredeydi? Bu 5 yıl tarafıma bildirilmeyip gecikme zammı işlenmiş bu gecikme zammı kimin?


Hala TTNET üyesi olduğumdan utanıyorum taahhüdüm biter bitmez kapatacağım ama korkuyorum bir 30 yıl sonra çocuklarıma borç çıkar diye. TTNET'in çalışma politikası belli oldu. aboneliği kapatırsan borcun çıkar.

Şemsettin 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön