15 Mart 2013 #1687777

Ttnet 30 TL Üzeri Hiç Ücret Ödemeyeceksiniz Dediler Hiç 30 TL Fatura Gelmedi!

Allah Ttnet'ten hepimizi korusun. Yaklaşık 6 ay önce hayatımın hatasını yaparak ttnete abone oldum. Defalarca bu konularda şikayet etmeme rağmen herkesinde bildiği gibi hiçbir sonuç alamadım.


Yaklaşık 4 yada 5 sefer faturaları şikayet ettim. Her müşteri temsilcisi ayrı telden çalıyor. Bir şirketin 5 ayrı temsilcisi 5 ayrı cevap verir mi insana ya. Bu ttneti alırken bana faturanız 30tl gelecek üzerine bir kuruş para ödemeyeceksiniz deyip verdiler.
Gelen faturalarım;
Aralık: 55TL
Ocak: 57TL
Şubat: 37TL (bundan önceki faturalara çok yoğun şikayetlerim vardı)
Mart: 43TL


Bu faturaları inceleyen 5 temsilciden 5 farklı cevap alabilirsiniz. Hepsi aynı fatura ama hepsi farklı meblağ. Ücret detayları da aynı ama.

Erkan 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön