07 Eylül 2013 #1998825

TTNET 3 Yıl Sonra Gelen Borç!

Bugün elime ulaşan ve avukat B... D.... imzalı ihbarnamede 16.08.2010 tarihinde iptal etmiş olduğum ve o tarihten sonra ödemediğim fatura bedeli ve bu faturanın bu zamana gecikme faizi, avukatlık masrafı, ödemezsem icra takibi ile alınacağı bildiriliyor.


Şimdi bende sormak istiyorum;
1- Ben 2010 yılında interneti iptal ettirmişim bu iptal anında bütün faturaların bedeli alınmıyor mu?
2- Alınmıyorsa neden 3 yıl sonra tarafıma borç bilgisi geliyor ve bu zamana kadar neden bekleniyor?
3- Her ne kadar ben 3 yıl önce İnternet'i kapatmış olmama rağmen o tarihten bugüne kadar hala internet kullanmaktayım. Ben bu borcu kabul etmiyorum.

Fikret 44 Okunma

Cevaplar

  • Fikret10 Eylül 2013

    Beni bugün TTNET ten Pınar isminde bir görevli aradı ve benim şikayetim ile ilgili konuda hiç yardımcı olmadı. Beni tekrar ilk önce gittiğim ve yardımcı olunmayan Kütahya şubesine yönlendirdi. Benim şikayet konusunda yazdığım soruların hiç birine cevap verilmedi. Birde sanki sorun çözülmüş gibi müşteri ile görüşüldü gerekli bilgilendirme yapıldı diye yazmışlar. Şimdi benim ne yapmam gerekiyor?

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön