03 Eylül 2013 #1991675

TTNET 3 Yıl Sonra Borcu Ödenip Kapanmış Aboneliğe Borç Çıkardı!

TTNET, 2009'un sonunda kapatmış olduğum ADSL hattına ait dün evime zarf göndererek borcum olduğu bildirildi. Gecikme bedeli hariç 29 TL imiş. Kim bilir gecikme bedeli ne kadardır. Öncelikle bu 3 sene zarfı içinde neden hiç bir bildirim olmadı? Ve ben kapatırken bütün borçlarını ödeyerek kapatmıştım.


Özellikle de başka bir borcum olmadığına dair teyit almıştım. TTNET o kadar çaresiz bir firma ki insanlardan bu şekilde para alıyor. Bana çıkarttığı borcuda ödemeyip dava açmak var ama böyle bir adi firma ile uğraşmaya değmez.

İbrahimgülen 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön