11 Eylül 2013 #2005712

TTNET 3 Sene Sonra Gönderilen Borç!

30. 11. 2010 tarihinde 183****703 numaralı hesabımı kapattım. Faturaları otomatik ödemede tuttuğum için ne olur ne olmaz diye 1 ay daha otomatik ödemeyi kapatmadım ve son gelen faturayı da ödedim. Aradan 3 sene geçti ve TTNET kurumu artık nede olsa belge bulamaz diye 49 TL gecikme borcu çıkarttı bunu nereden çıkarttı gerçekten merak ediyorum.


Aboneliği kapattığım zamana kadar hiçbir faturam gecikmedi. Hadi kapattıktan sonra kafadan 1 aylık daha borç çıkarttılar ama el insaf bunu rücu etmek 3 sene sonramı akıllarına geldi. Ben 20 senedir aynı evde aynı adreste oturuyorum ve bana ihbarlı gelmesi gereken bir evrağı apartmanın dış kapısında ıvır zıvırların içerisinde buluyorum.

Fatma 63 Okunma

Cevaplar

 • Fatma14 Eylül 2013

  Bu firma ile ne ben nede çevremin birdaha irtibatta bulunmaması için gereken ne varsa yapacağım.

 • Fatma14 Eylül 2013

  ''Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Suat Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır'' Doğru aradınız ama bana 5 yıldır borcun neden sorgulanmadığının cevabını veremediniz.Ödemem gerektiğini belirterek konuşmayı tamamladınız.Sorunlarla ilgili çözümünüz bu ise buraya hiç bilgi yazmayınız ve insanları kandırmayınız.

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Suat Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Fatma11 Eylül 2013

  Bugun ttnet örnek şubesine gittim ve sözde 2008 yılından 49 TL borcum olduğunu öğrendim bunun içinde 133 TL faizi ile birlikte para ödedim.El insaf 2008 yılından borç var diyorsunuz ben 2010 sonunda sözleşmemi kapatıyorum borcun var demiyorsunuz aradan 3 sene daha geçiyor ve borcun var ödemezsen mahkemeye veririm icra başlatırım diyorsunuz.Çocuklarımın rızkını bugun size verdim.Size hakkımı helal etmiyorum.Bu dünyanın birde öbür dünyası var orda görüşürüz inşallah...

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön