09 Ağustos 2014

TTNET 3 Kat Fatura Kota Aşım Ücreti Aldı

6 GB'lık kotalı paketimiz için aylık 35 TL ücret ödemekteyiz. Geçen ay kota çocukların bilinçsiz kullanımından dolayı 18 GB'ı aştı. Normalde her ay kota aşımında bilgilendirme mesajı gelirdi, hatta telefonla aranılıp "kotanız aşıldı yeni pakete geçmek ister misiniz" şeklinde bilgilendirildik. Bu ay hiçbir mesaj, bilgilendirme olmadan 35 TL olan faturamız 105 TL oldu.

Kota aşımında normal faturanın 2 katından daha fazla fatura gelemiyor diye biliyorduk, bununla ilgili bir yasa var diye biliyorduk. Yani 35 TL fatura en fazla 70 TL olur diye biliyorduk. Biz mi yanlış biliyoruz yoksa kandırılıyor muyuz? Müşteri hizmetleri de kendilerinin bilgisi yok ve bilen birisine aktaramıyor.

Arif 1.466 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön