08 Ocak 2015

TTNET 3 Hafta Nakil Bekledim

Öncelikle İnternet başvurumu Kütahya'dan yaptım. Tam 4 hafta boyunca üç kere başvurduk. Önce normal net bağlatmak istedik. Sonra dediler ki fiber olacak tekrar başvurduk. Sonra olmadı dediler yine gittik. Sonra belgeleri tekrar getirin dediler. En sonunda bağladılar 2 Megabit hızlı süper İnternet'imizi İzmit e taşındığımda 3 hafta taşıma işlemi için bekledim.

Sonra bir ara 4 gün boyunca her gün arıza bildirmeme rağmen netim gelmedi. Ve yaklaşık üç haftadır sisteme girilen anne kızlık soyadı neyse onu bulmaya çalıştık. En son kendi soyadımı girmişler. Taahhüt dolmuş bilgi vermeden giydirdiler, 100' er liralık faturaları. Yarın ilk işim kapatmak olacak İnternet'i.

Önder 98 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Önder08 Ocak 2015

    7/24 hizmet mi? Dalga mı geçiyorsunuz. Bugün hattı kapattırmak için dilekçe verdim. Daha da bulaşırsam TTNET e bütün Kocaeli öpsün beni

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön