01 Eylül 2014
Yorum Yap
#2659632

TTNET 3 Gündür Giderilemeyen Sorun!

3 gündür telefondan olan sıkıntı yüzünden yaşadığım sorunu 4440375 arızı kaydından vermekten sıkıldım ama TTNET yapmamaktan sıkıldmadı. Bu kadar vurdum duymaz ilgisiz bir firma ile daha karşılaşmadım. 34 yaşındayım ve 16 yıl boyunca kendi aboneliklerin bulunması konusunda her firma bir şekilde yardım etmiştir fakat TTNET yapmamak için elinden geleni yapmaktadır.


Güncelleme diye bir şey çıkarmışlar devamlı aynı şeyler parası 1 gün geçirmeden alıyorlar fakat hizmet o kadar hızlı değiller. 20 yıla yakında çalışan telefon birden güncelleme ihtiyacı duymasında ayrı bir sorun sıkıntı her zaman müşteri zararlı ve bunun karşı ceza bulunmamaktadır...

Mehmet 61 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler