01 Nisan 2013 #1718336

Ttnet 3 Gündür Bağlantı Sorunu Yaşıyorum!

3 gün önce internetim kesildi ve Ttnet müşteri hizmetlerine şikayetimi bildirdim sorunumun sinyal gelmemesinden kaynaklandığını ve en kısa sürede sorunun düzeltileceğini söylediler. Daha sonra sorunun düzeltildiğini sinyal problemi kalmadığını söylediler ancak benim bağlantı problemim düzelmedi tekrar aradığımda sorunun düzeltilemediğini bunun üzerine çalıştıklarını söylediler.


Ttnet gibi telekomünikasyon şirketlerinin ücretlendirmeyi birim fiyat üzerinden yaptığını düşünürsek benim 3 günlük maddi kaybımın faturamdan düşürülmesi gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca 3 gündür internetimi kullanmadığımı ve bu yüzden ekstra vınn hizmeti almaktayım buda ekstra bir maliyet benim için.

Ceyhun 37 Okunma

Cevaplar

  • Ceyhun25 Temmuz 2013

    sözleşme sürem bittiğinde ttnet i kesinlikle değiştirmeyi düşünüyorum. bunun nedeni müşteri temsilcileri ile yaptığım konuşmalardaki tutarsızlıktır.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön