19 Temmuz 2013

Ttnet 3 Defa Arıza Kaydı Oluşturdum Hiç Kimse İlgilenmiyor!

Ttnet 19/06/13' te yeni adresime internet naklini istedim. Ttnet'ten biri taşındıktan 1 hafta sonra yeni adresime geldi ve üstün körü bir şekilde yani ev de 2 adet telefon hat çıkışı var sadece birine bakarak bu evde telefon hattı döşeli değil elektrikçi çağırın ben yine de aktivasyonu yapacağım diyerek apartman kapısı girişindeki kutuda bir şeyler yapıp gitti.
Sonrasında ev sahibimle görüşmem üzerine benden önceki kiracıların telefonun bulunduğunu fakat ekipten gelen adamın bakmadığı telefon çıkışını kullandığını söyledi bunun üzerine o çıkışa telefon taktım telefon sesi gelmiyordu herhalde kutudan eleman takılı kabloyu da çıkarmış. Sonrasında 3 defa arıza kaydı bıraktım ilgilenen yok.

Fırat 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön