23 Şubat 2013

Ttnet 3 Aydır Paramı İade Etmeyip Ekstra Borç Çıkarıp Alacağından Düşmüş!

Ttnet aboneliğimi kapayıp görevli kimse bana borcunuz kalmamıştır demiştir. Birkaç gün kullandığım internet parası için aylık bir ödeme yapacaksınız ve geri kalanı da size iade edeceğiz denildi. Bende 2-3 aydır bu parayı almak için uğraşıyordum sonuç ne mi! Ttnet 3 aylık dondurma işleminden sonra 1 aylık kullanımı (daha doğrusu kullanmadığım) borç olarak yükleyip buna avukat parasını da eklemiş ve iade edilecek parayı da borçtan düştüğünü öğrendim bugün.


Öncelikle bana bir tebligat gelmedi, çalışanlarınız tarafından borcunuz yoktur artık dendi. Bununla ilgilenmenizi yoksa bu durumu mahkeme götüreceğimi ve var olan ailemin kullandığı hesabı da kapatacağımı bilgilerinize sunarım.

Tayfur 71 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön