18 Ocak 2014 #2242794

TTNET 3 Aydır Naklim Gerçekleşmedi!

2 aylık süreç 3. ayını da doldurdu halen hiç ilerleme yok. Ve ben halen İnternet kullanamadan düzenli ödeme yapıyorum. Şirket kurumsallığı bu mu ? Alternatif çözümler yada yeterli bilgilendirme yapabilecek personelin iletişim kurmasını bekliyorum.

Öztan 55 Okunma

Cevaplar

 • Öztan04 Şubat 2014

  Maalesef sonuç alınamamıştır.

 • Öztan04 Şubat 2014

  Sayın yetkili, Son aramanızda bana Turktelekomun binaya kadar gelipte bina altyapısının yetersizliğinden dolayı problem yaşadığım söylendi. Oysa bu söylenen olmamış ve Türktelekom böyle bir çalışma yapmamıştır. Bu durumda kurumunuz yanıltıcı bilgi beyanında bulunmuş oluyor. Zira bina müteahhitliği olarakta herhangi bir problem sözkonusu değil. Öğrenmek istediğim doğru olmayan bu bildirimi kurumunuzmu sorumluluğundan kurtulmak için uyduruyor yoksa Türktelekommu 4 aydır şehir merkezinde veremediği hizmet içinmi yalan söylüyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön