18 Mart 2013 #1692292

Ttnet 3 Aydır Hattımı İptal Etmiyor!

Yaklaşık 5 ay önce bana sizin modeminiz yeni çekilen hattımıza uygun değildir diye yeni bir modem getirilip emri vakiyle verildi.Dolayısıyla hattımda bir tarife işlemi transferi uygulanmış.
Ben kişisel prensip olarak taahhütlü bir anlaşma yapmam, yalnız yapılan bu işlemle ben 3 aydır "hat iptal işlemini" uygulayamıyorum.Hattım dondurulmuyor !


İptal edilmiyor! Hiçbir işlem yapılmıyor sebeb ? Tarife değişikliği..E onu iptal edin cevap "size döneceğiz" En yakın zamanda Tüketici mahkemesine dava açacağım.3 aylık faturam geldi ödemedim , artık hakkımı hakem heyeti gerekirse asliye mahkemelerinde arayacağım faiziyle birlikte bu faturalar benden tahsil edilsede yasal hakkımı kullanacağım.

Fahreddin 80 Okunma

Cevaplar

 • Fahreddin08 Nisan 2013

  Halen işlem yapılıyor, cevap vermenizden 3 hafta geçti

 • Fahreddin08 Nisan 2013

  İnceleniyor denilmesinden bu yana 3 hafta daha geçti halen cevap yok

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Fahreddin19 Mart 2013

  2 Aydır ilgili birim işlem yapıyor ...

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön