19 Şubat 2013 #1641504

Ttnet 3 Aydır Giderilmeyen Hız Sorunu 0.60 Mbps!

3 ay önce Ttnet abonesi oldum, abone olduğum günden beri bağlantı hızım 0.25 - 0.70mbps civarlarında 1 mbps hız bile alamıyorum. Kullandığım paket 8mbps e kadar 50 GB kotalı.Konuyla ilgili defalarca kez arıza kaydı alındı 1-2 saat sonra mesaj gönderiliyor arızanız giderildi diye, fakat hiçbir değişiklik olmuyor.


1 ay önce bu sebepten aboneliğimi iptal ettirmek için dilekçe verdim, bunun üzerine Ttnet'den müşteri temsilcisi arkadaşlar aradı ve sorunun çözüleceğine beni tekrar inandırdılar. Ben de iptal ettirmekten vazgeçtim. Bundan sonraki süreçte sürekli olarak arıza kaydı bırakıyorum ve bu kısır döngü devam ediyor. Ne hikmetse, nasıl bir sorunsa gece 1 sabah 6 arası hız 7-8mbps oluveriyor.

Serdar 391 Okunma

Cevaplar

 • Serdar25 Şubat 2013

  Arkadaş bi de bu bağlantı hızıyla tivibu izletmeye çalışıyorsunuz ya böyle komedi görmedim, görüntüleri aktırırken hesap makinesi mi kullanıyorsunuz ?

 • Serdar25 Şubat 2013

  Bu suskunluğunuzu evet biz bu işi beceremiyoruz, biz size 0.70 mb dışında internet sağlayamıyoruz olarak kabul ediyorum. Böyle rezillik, utanmazlık, vurdumduymazlık görmedim. Bugüne kadar sağlayamadığınız internet için ödediğim paralar düzeltemediğiniz ve umursamadığınız bu hizmetten dolaylı dolaysız sorumlu kim varsa diye devam edeceğim de kime diyorum ki ? Allah sizi bildiği gibi yapsın. Evime internet almaktan vazgeçme eşiğine getirdiniz beni, en kısa sürede evimdeki bu aboneliğimi iptal ettiriyorum. Bu yaşadığım sorun nedeniyle de iş yerimde kendi adıma bulunan internet ve telefon aboneliklerini de en kısa sürede iptal ettireceğimden emin olabilirsiniz.

 • Serdar22 Şubat 2013

  TTNET'den bi daha haber alınamadı ? Eğer bu işi beceremiyorsanız buradan söyleyebilirsiniz, biz size 8mb'e kadar dedik ama o aslında 1 mb'e kadar bile değil. Biz internet servisi sağlayamıyoruz, sorunlarınızı gideremiyoruz, firmamızın vizyonu bu, altyapısı ve çalışanları yetersiz sizin sorununuzu çözmekte. Bunları söylerseniz ben de 3aydır oyalanmaktan yoruldum, iptal ettiririm aboneliğimi ama 1 ay da portu boşaltmanız sürer kesin...

 • Serdar22 Şubat 2013

  Benimle kimse gorusmedi herhangi bir bilgilendirme de yapilmadi.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Serdar20 Şubat 2013

  Bugün TTNET tarafından telefon ile arandığımda sorunumun çözüldüğü bilgisi verildi. Fakat şu an baktığımda hızım yine 0.62 mbps ( Ekran Görüntüsü : http://d1302.hizliresim.com/16/n/k9zb5.png ) Bu şekilde 3 aydır oyalanıyorum ve bu arada 0.15 mbps - 0.62mbps arası değişen hızlarda bir internet kullanımı için hatırı sayılır faturalar ödüyoruz. Bu son aboneliğimden önce de 2 yıllık TTNET abonesiydim ve bağlantı hızım 8mbps kadar olmasın rağmen 8-9mbps arası hızlar alıyordum. Arada sadece 2-3 aylık bir iptal sürecimiz oldu. Önceki aboneliğimizden yeni başlayan aboneliğimize kadar geçen süre 2-3 ay bu arada ne değişti ? Bu sorunun sebebiyle ilgili açıklama rica ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön