07 Eylül 2013 #1999154

TTNET 3 Aydır Bağlantı Problemime Çözüm Bulmadı!

Yaklaşık 3 ay önce TTNET apartmanımıza fiber kablolar döşedi. Bu olaydan sonra benim evdeki internetimde Facebook, Twitter vb. sayfalara girişte problem yaşamaya başladım.


TTNET'i defalarca aramam ve arıza kaydı bırakmama rağmen çözüm bulamadılar. İnterneti iptal etmeye gittiğimizde ise bize % 50 indirim önerip arızanın giderileceği sözü verdiler ama arıza halen devam etmektedir.


Verdikleri %50 indirimi bize sus payı olarak verdiklerini düşünüp şikayetimizle ilgili en ufak birşey yapmadılar. Taahhüdüm bittiğinde TTNET'le olan ilişiğimi sonsuza kadar bitireceğimi şimdiden belirtmek isterim.

Bekir 25 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Bekir07 Eylül 2013

    TT net bana ve benim gibi yıllar önce internet hattını iptal eden kullanıcalara ödenmemiş fatura bilgisi tebligatı yollamıştır. Bu fatura hayalidir çünkü herkes interneti iptal ettirdiğinde herkesten bütün borçları alacakları tahsil ediyorlar. Aksi halde iptal etmiyorlar. Aynı şekilde ilgili internet hizmetine ait hesap numarasını fatura borç sorgulamaya yazdığımızda ödenmemiş borç bulunmamaktadır yazıyor. sikayetvar. com olarak sizden ricam bunu duyuru şeklinde anasayfanıza taşımanız ve herkese duyurmanız. Bu haksızlığa karşı biz kullanıcılara destek vermeniz. Bu konuyla ilgili ikinci şikayetim çünkü bu olayın sadece bana karşı yapılmadığını öğrendiğim için tekrar yazdım. Lütfen yayınlayın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön