22 Şubat 2013

Ttnet 3 Ayda Arıza Giderilemedi!

Mali müşavirlik büromda kullandığım ttnet internet bağlantım 3 aydır kesilip duruyor. Her seferinde ttnet müşteri numarasını arayıp arıza kaydı açıyoruz, gelip yaptıklarını söylüyorlar ve tekrar kesiliyor. İşlerimiz internet üzerinden olduğundan ve süreli işler olduğundan bu durum bizi her seferinde, hiçte küçümsenmeyecek İdari Para Cezaları ve mükelleflerimize mahcubiyet durumuyla karşı karşıya bırakmakta.


En son ttnet'i aradığımızda lokal kablo arızası notu düşülmüş olduğu ve çalışmaların devam ettiği söylendi. Şimdi soruyorum tüm İzmir'e 6 ayda fiber kablo döşenirken, iş yerimdeki 20 metrelik kablonun 3 ayda çekilmemesi normal midir?

Üstündağ 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön