21 Mart 2013 #1697914

Ttnet 3 Ay Ücretsiz 24 Ay Taahhütlü Paket Aldım 2. Ayda Borcundan Dolayı İnternetimi Kestiler!

Aralık 2012 ortalarında Ttnet'i arayarak kampanya bilgisi aldım. Bana en uygun olan 3 ay ücretsiz 24 ay taahhütlü bir paket seçtim. Bana telefondan yeni abone alamadıklarını bir Ttnet başvuru merkezine gitmem gerektiğini söylediler. Bir sonraki gün Ttnet müşteri hizmetlerinden arayıp kaydımın alındığını daha önceden Ttnet abonesi olduğum için telefonla işlem yapılabildiğini söyleyerek istediğim paket üzerinden abonelik sağladılar ve aynı gün içinde internet kullanmaya başladım. Aralık ortasında başvuru yaptığım internetim 3 adet fatura ödenmediği için borcundan dolayı kapalı. Çağrı merkezi başka bir paket üzerinden ücretlendiriliyorsunuz deyip kestirip atıyor. Ne yapmalıyım?

Hande 13 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön