20 Mart 2013

Ttnet 3 Ay Önce FiberNet Kampanya Başvurusu Aldılar Şimdi Başvurumu Göremiyorlar!

ADSL abonesiyim. Fiber-net alt yapısı mahallemize geldi. Fiber-net abonesi olmak için evin içine kadar kablo döşendi. 27. 12. 2012 tarihinde başvuru formunu doldurdum. Netros firması başvuruları topluyordu.


12. 02. 2013 ve 07. 03. 2013 tarihlerinde eve modem kurulumu için davetiye sms'i geldi. Fakat gelen olmadı.


Aliağa Ttnet bürosuna konuyu sordum. Başvuru kaydını göremediler ve bahsedilen kampanyanın bittiğini belirttiler. 3 ay önce başvuru yaptığımı belirttim, "imkanı yok" deyip beni yalan söylüyor konumuna düşürdüler kaldı ki başvuru formlarının bir nüshası elimdedir.


Fiber-net'i de mecburen kullanmak istedim çünkü mevcut ADSL internetim 15 dakikada bir kopuyordu.

Harun 71 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön