02 Mayıs 2013 #1774320

Ttnet 3 Ay Doldu Hala İnternet Gelecek!

Aylardır gerek buradan gerekse ttnetin kendisine yapmış olduğum şikayetlere rağmen ocak sonunda yapmış olduğum nakil başvurusundan sonra mayıs ayına girmiş bulunmaktayız ve hala bir gelişme yok her şikayetime incelemeye alınmıştır diyip kapatıyorlar, bu sür zarfında faturalar normal geldi tabii ki, baktım yapacakları yok iptal ettirdim, iletişim en doğal hakkımız olduğu halde Ttnet yüzünden engellenmektedir.

Hüseyin 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hüseyin02 Mayıs 2013

    İyice yuzsuzluge vurdunuz otomatik cevap veriyorsunuz şikayetimde yazmış olmama ragmen

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön