20 Nisan 2013

Ttnet 29 TL Paket Fiyatı Ama Fatura 36 TL!

Daha önceden mesaj yazmış olmama rağmen ulaşamadık diye konuyla ilgili bilgi verilmedi, benim faturamın 29 tl yi geçmemesi gerekiyor fakat bana 36 tl geldi kotamı geçmemiş olmama rağmen. Bakın ben 29 tl diye bu tarifeye geçtim ve abone olduğum yerdeki personeliniz hiçbir şekilde bu ücreti geçmeyeceğini söyledi, konuyla ilgili yasal yollara başvuracağım sözleşmemde 29 tl yi geçmeyecek diye personelinize not düşürttüm bilginiz olsun. Konuyla ilgili tarafıma posta yoluyla ve telefon kanalı ile bilgi verilmesini istiyorum.

Mithat 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön