09 Eylül 2013 #2000128

TTNET 28 Temmuzdan Beri İnternet'e Bağlanamıyorum!

Temmuz ayının sonundan bu yana İnternet'e bağlanamıyorum defalarca arıza kaydı bıraktım 4440375 numaralı telefona her seferinde durumun en kısa süre içinde düzeltileceği söylendi. Fakat halen bağlantı yok. Arada 1 dakika kadar bağlanıyor sonra hemen kopuyor.


Çağrı merkezi ise o bir dakikalık bağlantı için şu tarihte İnternet'e 1 dakika bağlı kalmışsınız diyor. Yoğun İnternet kullanan biri olarak mağdur edilmiş durumdayım. Şimdi bu şikayet metninin altına da diğer şikayetlerin altına verdikleri yanıtlardan yazacaklar, ilgileniyoruz diyecekler biliyorum ama başka çarem de kalmadı. Bekliyorum...

Erdem 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön