17 Eylül 2013 #2014900

TTNET 2,5 Haftadır Nakil Yapmıyor Ama Parasını Alıyor!

2,5 Hafta önce nakil için Telekom Müdürlüğüne gittim 4 iş günü içinde bağlantının yapılacağını söylediler. 4. iş gününü geçip kimse gelmeyince 444'lü numarayı aradım burada 8 iş gününde gerçekleştiğini söylediler.


TTNET'e şikayet kaydı oluşturdum. Aranacağımı söylediler yine arayan olmadı. Geçen hafta sonu aradığımda ise 444'lü numaradaki bayan dalga geçer gibi yine beklemem gerektiğini söyledi. Süreç 1 aya kadar gelmişken ve bu kişiler hizmet vermezken dahi benden para almaya devam ediyorlar.

Engin 81 Okunma

Cevaplar

  • Engin18 Eylül 2013

    ttnet bana telefon etti ve altyapı yetersizliği nedeniyle nakili iptal ettiklerini ve para almaya devam edeceklerini söylediler. Bunun üzerine telekom müdürlüğüne gittim. Onlar da başka bir müdürlüğe gönderdiler. Neredeyse altyapıyı da bana yaptırtacaklar. Ben bu firmada daha niye kalayım sizce. Eğer nakil yaptırmıyorsanız iptal edin dedim onu da yapmıyorlar.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön