16 Temmuz 2014

TTNET 25 Gün Bekletildim

TTNET Yeni bir daireye taşındım ve 21 haziran 2014 tarihinde türk telekom bayiinden adsl başvurusunda bulundum.Yeni bina olmasından dolayı altyapının yetersiz olduğunu ve 1 hafta içerisinde yanıt vereceklerini ve işlemin halledilmeye başlanacağını 21 temmuz 2014 tarihine kadar da tarafıma kesinlikle tamamlanacağı bilgisi verildi.bugün 16 temmuz 2014 ve ben hala konuyla ilgili bilgi sahibi olmamakla birlikte kesinlikle tamamlanır dedikleri tarihe de 5 gün kaldığı gözönüne alınırsa mağduriyetimin söz konusu olduğunu düşünüyorum.Türk telekomu aradığımda yetkili kimseye ulaşamıyorum.Abonelik için rahatsız edildiğimiz şu günlerde abone olmak için 25 gündür bekletildiğime inanamıyorum.

Abdullah 1.818 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön