05 Ocak 2015

TTNET 2,5 Ay Önce Başvurduğumuz Fiber İnternet Bağlantısı Gerçekleşmedi

'TTNET'den fiber İnternet almak için bulunduğumuz konumdan yaklaşık 16 kişi başvuru yaptık. Bunun sonucunda herkes imzalarını attı ve beklemeye başladık. Biraz zaman geçtikten sonra bir yetkili bir TTNET çalışanı ile görüştük. Bize altyapımızın müsait olduğunu fakat Ankara'dan onay beklediklerini söylediler ve yaklaşık 2,5 aydır bekliyoruz.

Faruk 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön