09 Mayıs 2013 #1787068

Ttnet 24 Saattir Okunamayan E-mailler!

07. 05. 13 saat 17. 00 dan sonra gelen maillerime ulaşamıyorum. pc dendir deyip modemi ve pc yi kapatıp açtım. sonuç nafile. müş. hizm. aradım. 15. dakikada pes ettim. Bu sabah düzelmiştir umuduyla baktım aynı. inat ettim müş. hizm. ne 16 dak ulaştım. Genel bir sorun olduğunu ve ne zaman düzeleceğini bilmediğini söyledi.


Arkadaş benim tüm işim email ile. benim zarar ziyanımı kim karşılayacak? Ben faturayı ödemeyince hemen gecikme faizi işleten kurum acaba şimdi ne yapacak. Öyle tvlerde Türkiyeyi fiber kablolarla ördük diye reklam yapana kadar, mevcut hatlarınıza sahip çıkın. Verdiğiniz hizmet için teşekkürler Ttnet!

Hasan 19 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön