18 Şubat 2015

TTNET 24 Saatten Fazladır Başvurum Sistemlerine Keyfi Olarak Girilmiyor

16.02.2015 öğlen bir gibi başvuruda bulundum. Başvurumu alan arkadaşın keyfi yok olma ki başvurun üzerinden 24 saat geçmesine karşın sisteme girişi sağlamamış. Tuhaf olan şu ki müşteri temsilcisi Z*** hanımla görüştüğümde de çalışanınızın keyfi yok sanırım ki sisteme girişimi sağlamamış dediğimde olabilir diye cevap veriyor... Böyle birşey ancak TTNET yani Türk Telekom da olur... Pes arkadaş!

Sinan 170 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön