04 Aralık 2014

TTNET 24 Mbps Hipernet Hız Sorunu

24 Mbps Hipernet paketini kullanmaktayım. Fakat internetim çok sık şekilde 5-6 dakika aşırı yavaşlıyor ve bu neredeyse her yarım saatte bir gerçekleşiyor. Sizin hız testinizde 23 Mbps internet hızım çıkıyor. Dünyanın en çok kullanılan hız testi sitesinde ise 15 Mbps çıkıyor. Ayrıca online oyunlarda ping im 500 MS değerine ulaşıyor çok sık şekilde hatta oyundan kopuyor. 23 Mbps bir internette bunun olması mümkün değil en fazla 80 MS gibi bir şey olması gerekir. Aşırı derecede rahatsızım bu durumdan. Bir çözüm bulun lütfen.

Mehmet 151 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön